Laeste - Stomatologia i medycyna estetyczna

+48 519 767 732
rejestracja telefoniczna: pon. - pt. 09:00-19:00
Mapa Facebook
Menu
Przeczytaj kilka słów
o naszej klinice.

O nas

Mam ogromną przyjemność zaprosić państwa do kliniki La Este, do miejsca stworzonego z pasji do leczenia i wydobywania naturalnego piękna, które tkwi w każdym z Nas. Miejsce to jest całkowicie odmienne od dotychczas znanych gabinetów. Nowoczesny i nietuzinkowy wystrój wnętrza wraz z doskonale wyposażonymi gabinetami pozwolą zapewnić państwu poczucie bezpieczeństwa i gwarancję jakości opartą o najnowsze technologie i metody leczenia.

Wraz z zespołem koncentruję się głównie na poprawie wizerunku twarzy poprzez zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki lekarskiej i stomatologii estetycznej. Podkreślamy urodę tworząc piękny, promienny i zniewalający uśmiech. Wyjątkową satysfakcję przynosi mi możliwość przyczyniania się do pozytywnych zmian wizualnych, a co za tym często idzie również emocjonalnych Naszych pacjentów. Ponadto prowadzimy program profilaktyki stomatologicznej dla dzieci, aby od najmłodszych lat dbać o zdrowy i piękny uśmiech. Naszych małych pacjentów otaczamy szczególną troską. Staramy się, aby każda wizyta małolata była dla niego nie tylko bezstresowa, ale i pełna miłych atrakcji. Podczas leczenia dziecko ma możliwość słuchania ulubionych piosenek i oglądania popularnych bajek.

Dbamy przy tym, aby wszystkie zabiegi przeprowadzane były bezboleśnie, z należytą starannością i w przyjaznej atmosferze. Chcemy by państwo czuli się w Naszych gabinetach bezpiecznie, komfortowo i wyjątkowo już od pierwszej wizyty.

Jestem lekarzem dentystą, ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Gdańsku w 2009 roku. Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti­Aging. Jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyłam Międzynarodową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie utworzoną przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, pod kuratelą Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.

Stale poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kongresach, sympozjach i szkoleniach.

„ Najcenniejszą nagrodą dla mnie za włożoną pracę jest zadowolenie pacjenta. ” lek. dent. Marlena Konderak

W moim gabinecie wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej, a także kosmetyki lekarskiej. Fascynuje mnie możliwość wydobycia piękna w ludzkim obliczu tworząc olśniewający uśmiech i korygując niedoskonałości w rysach twarzy.
Pragnę Cię poznać i uświadomić Tobie, co jest naprawdę atutem Twojej urody i co naprawdę należy zaakcentować, aby wydobyć Twoje naturalne piękno.